Spring naar content

Jermaya Leijen

Jermaya is SEA specialist bij KickSo

Jermaya krijgt energie van het ontdekken van nieuwe mogelijkheden. Hij is altijd op zoek naar kennis en verdieping in nieuwe tools, zoals AI. Dat is ook wel te zien aan het verloop van zijn carrière tot nu toe.

Deze begon in 2013 als SEA specialist bij overstappen.nl. Later werkte hij voor Searchresult, nu beter bekend als Springbok Agency. Daar was hij verantwoordelijk voor de leadgeneratie en e-commerce. Zijn passie voor deze kant van de online marketing is hier ontstaan. Jermaya ontwikkelde zich bij dit bedrijf verder op technisch vlak. In deze periode is hij ook als freelancer aan de slag gegaan.

In 2019 maakte Jermaya de overstap naar Max ICT. Hier droeg hij bij aan het automatiseren van processen met Python, het bouwen van workflows en het opschalen van categoriepagina’s. Ook ontwikkelde hij diverse scripts en koppelingen in de cloud (met Cloud Run en Cloud Console).

Eind 2024 is Jermaya bij KickSo komen werken, waar de focus meer ligt op Google Ads, automatisering en AI. Het leukste aan zijn specialisme vindt hij de snelle veranderingen en het continue schakelen met de klant. Het feit dat techniek steeds belangrijker aan het worden is, vindt hij erg interessant. Daarnaast spreekt de combinatie tussen verschillende disciplines en AI hem aan. Hij hoopt daarin nog veel bij te leren en deelt graag zijn kennis en enthousiasme hierover met zijn collega’s en klanten.

Oorspronkelijk komt Jermaya uit Julianadorp, een plaatsje net onder Texel. In Tilburg volgde hij een pre-master, met het idee daarna weer terug naar het noorden terug te keren. Dat is er uiteindelijk nooit meer van gekomen. Inmiddels is hij getrouwd en trotse vader van een dochter. Samen wonen zij in Heesch. Wanneer Jermaya niet bezig is met werk doet hij het liefst leuke dingen met zijn gezin. Om de paar weken keert hij terug naar Julianadorp om zijn vrienden daar op te zoeken. Ook laat hij zich graag van zijn sportieve kant zien door een aantal keer per week hard te lopen en is hij recent weer gaan voetballen.